Centrum Medyczne ARNICA

NZOZ ARNICA jest zespołem placówek medycznych, w skład którego wchodzą przychodnie specjalistyczne oraz zakłady rehablilitacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę usług medycznych w zakresie poradni ortopedycznej, kardiologicznej, onkologicznej i wielu innych. Jako jedyna placówka w powiecie ciechanowskim wykonujemy zdjęcia RTG całego kręgosłupa i kończyn dolnych realizowanych za pomocą nowoczesnego, wysokiej klasy, w pełni cyfrowego aparatu rentgenowskiego.

We wszystkich przychodniach medycznych popieramy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Wspieramy również program profilaktyki piersi, wykonując w NZOZ Arnica w Ciechanowie i w Mławie bezpłatne badania mammograficzne. Naszym celem jest dbanie o Państwa zdrowie poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie, bo PACJENT jest dla nas najważniejszy!

Centrum Medyczne Arnica oferuje także rehabilitacje w ramach kontraktu z NFZ, a także szereg zabiegów komercyjnych dedykowanych do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów takich, jak: fizykoterapie, masaże, ćwiczenia indywidualne, grupowe i wiele innych. Istnieje możliwość skorzystania z okazjonalnych karnetów, jak również z oferty SPA.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 21.00, w soboty od godz. 8.00 do godz. 14.00.

arnica nzoz ciechanów
NZOZ Ciechanów
Witryna
arnica nzoz mława
NZOZ Mława
Witryna

Gdziekolwiek nas znajdziesz, jesteśmy dla Twojej rodziny